Hakkımızda

Ensari İnşaat

HAKKIMIZDA

1990 yılında Kurucumuz ABDUSSELAM ENSARİ ile inşaat sektörüne emin adımlarla başlayan Ensari İnşaat 1992 yılından bu yana teslim ettiği sayısız blok daire ve dükkanlarla bu alandaki başarısını kanıtlamıştır.

Her geçen gün bir adım daha ileri gitmek ve kaliteli projelerle büyüme hedefleriyle yola başlayan Ensari İnşaat Gaziantep-Gazikent bölgesin ve dışındaki tüm projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Geçen yıllar içerisinde 100 kişilik seçkin ekibiyle Gaziantep şehrinin dışında aldığı ihalelerde de sektörde söz sahibi olmuştur.Tedaş yatılı okul, Telekom ve Spor Kompleksi ihalelerini başarıyla teslim etmenin gururunu yaşamıştır.Her zaman bir öncekinden daha yenilikçi projeler oluşturmak için günümüz şartlarını çok yakından takip ediyoruz.

Sektörümüzde farklılıklar yaratarak kaliteli işler yapmak en temel hedefimizdir.Bu hedefimiz çerçevesinde bir çok projeye siz müşterilerimizin de beğenisini kazanarak imza atacağımıza inanıyoruz.

GAZİANTEP ENSARİ İNŞAAT

Günümüzün talep ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak,teknolojinin sunduğu imkanlardan en üst düzeyde faydalanarak her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti vermektedir.

Enter your keyword